Menu Zamknij

Wystawowy maraton

Tak się już utarło w przypadku Zakamarków, że sezon wystawowy rozpoczynamy mniej więcej w trzecim kwartale roku i nie jest on jakoś szczególnie intensywny.

W tym roku jednak możemy uznać go za wyjątkowo udany, a to za sprawą naszych rezydentów, jak i kociaków urodzonych w naszej hodowli. Srebrna Yasha, Paskudka mieszkająca z Piotrem w Łodzi powtórzyła swój sukces z łodzkiej wystawy i w niedzielę 13 listopada uzyskała Ex 1, CAPIB, NOM, BIS, zaś nasz kawaler Yaspar w sobotę uzyskał Ex1 CAC, tym samym kończąc tytuł Champuiona, w niedzielę zaś EX1, CACIB.  Zakamarkowe dziecko, Zelda  nie zachwyciło się wystawowymi zmaganiami, ale mimo tego zanotowała na swym koncie zarówno pierwszego dnia jak i drugiego Ex1. Jej debiut uznajemy jednak za całkiem, całkiem zadowalający.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zdobytych tytułów, ocen i certyfikatów. Było emocjonująco, momentami zaskakująco, jednak jak zawsze fantastycznie. Poznańska wystawa coroczny żelazny punkt w naszym wystawowym rozkładzie jazdy jak zwykle przyniosła mnóstwo  wrażeń, wzruszeń, radości. Cudownie było spędzić dwa dni na pełnych obrotach, za to w towarzystwie przyjaciół, znajomych oraz pięknych kotów.

Radośnie zmęczeni, pełni wrażeń i zatankowani po uszy pozytywną energią powróciliśmy do Zakamarkowa, gdzie aktualnie rządzą niepodzielnie maluchy, przedszkolaki starsze i młodsze z miotów Z,A i B. Nasze maluchy rosną jak na drożdżach, rozrabiają, brykają i przemieszczają się z prędkością światła po wszystkich kątach i zakamarkach Zakamarkowa. Zapraszamy do działu Kocięta

Planujemy zakończyć rok wystawą w Ołomuńcu, mamy nadzieję na kolejne miłe chwile, emocje wystawowe i spotkania w zaprzyjaźnionym gronie. Niecierpliwie odliczamy dni do kolejnej wystawy. Nadal w naszej pamięci pozostaje fantastyczna atmosfera czeskiej wystawy, liczymy na to, że i w tym roku spotkamy się w świątecznym klimacie i po zmaganiach wystawowych odreagujemy troszkę przy genialnej goloneczce i grzańcu a zakąsimy pieczonymi kasztanami.

Do zobaczenia!

Zakamarkowa Arya