Menu Zamknij

Szwedzka Księżniczka

Pewnego dnia w dalekim królestwie, prawie w środku lasu urodziło się śliczne książątko. Książątko wzrastało w miłości, czułości, otoczone księżniczkami, książątkami, niańkami, damami dworu, służbą i wieloma zwierzętami – jak to już w królestwach bywa, gdzie życie toczy się swym torem i pisze wiele różnych scenariuszy.

Mając tak cudowne warunki i beztroskie dzieciństwo wyrósł na pięknego i mądrego młodzieńca. Nadszedł w końcu dzień, w którym książę opuścił swe dotychczasowe królestwo, odbył podróż i zatrzymał się w miejscu, w którym od tego momentu miało toczyć się jego dalsze życie.

Nie tylko w bajkach każdy książę musi mieć żonę, najpiękniejszą i najmądrzejszą księżniczkę, by wraz z nią doczekać się swych książątek i księżniczek i wieść miłe, spokojne, czasami nudne, czasami obfitujące w porywające momenty życie. Dobra królowa postanowiła pomóc w poszukiwaniu dla księcia jego wymarzonej, najpiękniejszej z pięknych – księżniczki. Książę nasz nie zawracał sobie tym głowy, wiedząc, że królowa wybierze dobrze. Albo przynajmniej się postara. Skupił się na szlifowaniu umiejętności, jakie to każdemu księciu są potrzebne w jego książęcym życiu.

W dalekim kraju, za morzami, lasami i autostradami pewnego dnia narodziła się księżniczka. Królowa uznała, że tylko tak urocza i dobrze urodzona dama może być żoną dla jej księcia. Królowe porozumiały się, książę został poinformowany o zaocznych zaręczynach i od tej pory oczekiwać już miał tylko na ślub i wesele. Mała księżniczka nic sobie nie robiwszy z tak zaawansowanych planów matrymonialnych spędzała beztrosko czas na zabawach, ucztach, rozrywkach i tych wszystkich księżniczkowych przywilejach.

Życie jednak nie jest bajką… nasz książę nie doczekał spotkania ze swą księżniczką. Nie będzie wesela.W królestwie osieroconym przez księcia zapanował smutek… jednak, choć we łzach i rozpaczy królowa zdecydowała, że wybrana dla jej ukochanego księcia księżniczka przybędzie do jej królestwa, które stanie się jej nowym domem.

Oto nasza nowa księżniczka S*Zygot’s Iris.

Ogromnie podziękowania dla Anniki i Magdy

S*Zygot’s Iris