Menu Zamknij

Poznańskie świętowanie…

… pośród kocich piękności

Jubileuszowa, 10 wystawa Klubu Kota X-Treme to impreza, na której nie mogło zabraknąć Zakamarkowa. Bo to i zjazd przyjaciół i znajomych, nieznajomych, którzy po wystawie stali się już znajomymi, ulubionych, zaprzyjaźnionych kotów, kociej arystokracji… czas emocji, wciągających rozmów… czyli to, co lubimy najbardziej.

Zakamarki wystawiły reprezentację w składzie : Omnia Leśny Chochlik*PL i Yaspar Kocie Zakamarki*PL, pojawiło się na niej i nasze kocie dziecko, aktualnie mieszkająca w Łodzi Paskudka, czyli Yasha Kocie Zakamarki.

Rośnie nasza – już nie nasza srebrna panieneczka, cieszy oko i widokiem swym raduje serce. To już nie dziecko a podloteczek, podfruwajka z aspiracjami do bycia kocią damą. Swój pierwszy wystawowy raz zaliczyła całkiem udanie. Cieszy nas, że to urocze sreberko dobrze czuje się na wystawie, pięknie się prezentuje i darzy wielkim uczuciem swego człowieka.

Zakamarkowy, męski rodzyneczek  Yaspar poznańską wystawę mógłby zaliczyć do udanych, jeśli w ogóle miałaby ona dla niego jakieś znaczenie ;). Stolik sędziowski okazał się wspaniałym placem zabaw i psot, momentami też nasz Kocurek zachowywał się jak na wybiegu modeli.  Uwodził, wdzięczył się i popisywał. Nasz młodzieniaszek zyskał uznanie sędziów, choć miejsca „na pudle” tym razem nie dla niego.

Weteranka matka-Polka-Omnia na wystawie spędziła zaledwie jeden dzień i ku naszemu zaskoczeniu zapomniała chyba, że ona Diva Nie Ruszaj Tylko Podziwiaj. I jej stolik sędziowski przypadł do gustu a piórka i zabawki, które do tej pory ledwie omiatała kpiąco-pogardliwym wzrokiem tym razem zachęciły do zabawy.

Kachiko czas wystawy spędziła w domowych pieleszach, nie wydając się nieszczęśliwą z tego powodu.

Kolejna wystawa za nami, kolejne miłe chwile są już teraz tylko wspomnieniem.

Gratulujemy serdecznie sukcesów zaprzyjaźnionym kotom, ciesząc się z wygranych wraz z ich ludźmi.

Omnia
Yaspar
Paskudka