Menu Zamknij

Polsko – szwedzki mariaż

Jak coś się zacznie-skończyć się musi. Takie odwieczne prawo natury oraz imprez sportowych. Ostatni olimpijczycy dotarli do swych krajów w glorii chwały lub w cieniu wstydu, żalu i niespełnionych marzeń. Magia sportu i piękno sportowej nieprzewidywalności, przynajmniej według komentatorów sportowych. Tak troszkę czujemy, że magia tym przegranym średnio się udziela i pewnie mają inne spojrzenie na tę mądrość wcale nie życiową, ale cóż poradzić. Medalistom gratulujemy, niemedalistów pocieszamy i wirtualnie klepiemy pokrzepiająco po plecach.

Doczekaliśmy się kolejnego miotu w Zakamarkach. Jako że dumną matką została nasza Szwedzka Ksieżniczka Iris, bardziej znana jako Ropuszka śmiało możemy uznać, że w Zakamarkowie rozpoczęło się mruczące i posapujące panowanie książątek i księżniczek czyli BBanda właśnie stawia nasz Zakamarkowy świat na głowie. Maluszki przyszły na świat zgodnie z planem i oczekiwaniami, choć nie bez lekkiego zamieszania.

Tym samym dZiewczyny jako najstarsze wchodzą właśnie do grupy przedszkolnej, bAanda staje się ekipą żłobkową i robi miejsce na noworodkach BBandzie.

Lekko nie jest, tak przynajmniej twierdzi dumny ojciec Yaspar. Yaspar okazał się stuprocentowym ojcem i facecikiem w jednym. Koncertowo i książkowo panikował przed drzwiami porodówki, nadal lekko oszołomiony przytłaczającym go szczęściem udaje, że ma wszystko pod kontrolą. Jak każdy facet czeka na ten odpowiedni moment, kiedy pociechy podrosną na tyle, by pograć z nimi w piłkę i pooglądać bajki, a do tego na razie najlepiej nadają się PannyZ.

Nasze kocie matki sprawują się znakomicie, odwiedzają się często i kontrolują, co u każdej się dzieje. Wymieniają uwagi pielęgnacyjne i dzielą się dobrymi radami wychowawczymi, czasami troszkę poplotkują. Taki to kobieco-macierzyński świat.

Przedstawiamy nasze najmłodsze pociechy, bajkowy miot B, któremu patronuje  Disney.

Bailey
Bolt
Bianca
Bagheera