Menu Zamknij

Ołomuniec, Czechy

Ołomouniec powitał nas magiczną, przedświąteczną atmosferą. Wieczór przed zmaganiami wystawowymi spędziliśmy pośród wyjątkowych  specjałów, ozdób i nastrojowej muzyki na rynku staromiejskim, gdzie urokliwie zagościł świąteczny jarmark.

Nie zabrakło też goloneczki i kufelka przedniego, czeskiego piwa w zaprzyjaźnionym gronie. Pogaduchy, ploteczki i fantastyczna atmosfera wyczekiwanych spotkań z przyjaciółmi  to był nasz początek radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.

Nasza szylkrecia Kachiko wystawą w Ołomouńcu zakończyła swą karierę wystawową w FIFe,  uzyskując tytuł Supreme Premiora, w nowym roku pojawi się w Łodzi, na wystawie TICA organizowanej przez Klub Kota Xtreme, mamy nadzieję, że i tam ukończy tytuł Supreme Grand Champion.

W Zakamarkach nastąpił czas przygotowań do najpiękniejszych ze świąt.

Listy do świętego Mikołaja dawno wysłane, ozdoby choinkowe przyniesione i odkurzone, zaplanowane menu świąteczne i kalendarz spotkań rodzinnych. W powietrzu unosi się dyskretny zapach pierniczków i pasty do podłóg, kominek wesoło miga roztańczonym płomieniem zapowiadając niezwykły czas…

Życzymy wszystkim najcudowniejszych, rozmruczanych, roziskrzonych miłością i ciepłem Świąt spędzonych w gronie najbliższych i kochanych osób a Nowy Rok niech przyniesie tylko same dobre chwile.

SP Kachiko Leśny Chochlik*PL