Menu Zamknij

Nadganiamy zaległości

Jesień mija w Zakamarkowie pod znakiem emocji wystawowych, powitań i kolejnych rozstań…

We wrześniu na wystawie Klubu Kota X-treme honoru Zakamarkowa broniły Kachiko i nasza pociecha Zouza.  Nasza szwedzka księżniczka Iris  po długiej i wyczerpującej podróży odpoczywała w zaciszu Zakamarkowa, ucząc się swego nowego domu i chłonąc jego zapach i atmosferę.

Kaśka, doświadczona zawodniczka po raz kolejny pokazała się ze swej najlepszej, puchatej strony,  zdobywając Quadruple Grand Champion Alter (QGCA), oraz tytuł Best of Best Alter smarkula zaś czas spędziła wyłącznie jako towarzyszka (nie)doli wystawowej swej ciotki oraz na czarowaniu i uwodzeniu gości wystawowych. Obserwowała pilnie ruch za klatką, wdzięczyła się i zaczepiała widzów. Polowała na piórka i chowała się za firanką „kukając” wdzięcznie w kierunku zachwyconych dzieci.Wypatrzyły ją pewne oczy, pewne ręce pieszczotliwie głaskały futerko w rytm jej rozkosznego i głośnego mruczenia… oooo, coś zaiskrzyło, coś zawisło w powietrzu i musiał zaistnieć ciąg dalszy tej przygody. Zouza znalazła swych nowych ludzi i najlepszy z najlepszych domków. Wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego w twym nowym życiu z twoimi  nowymi ludźmi, nasza ukochana iskiereczko. Bądź dla nich radością i słońcem.

Nasza Zakamarkowa ekipa szykuje się na kolejną poznańską wystawę, na której mamy zamiar spotkać się z przyjaciółmi, obejrzeć najpiękniejszych przedstawicieli kociej arystokracji i pokibicować zaprzyjaźnionym kotom.

Do zobaczenia więc 9 i 10 listopada w Arenie.

06