Menu Zamknij

Miot V

Omnia Leśny Chochlik*PL
Champion
Dante Kamik*PL
Grand International Champion

Przyszły na świat baaaaardzo spodziewane i wyczekiwane majowego poranka podczas sprawnie przebiegającego porodu. Pierwsza narodziła się Vectra, potem Vento, jako kolejną powitaliśmy Vespę, zaś ostatni przyszedł na świat Viper. Przy narodzinach kociąt dzielnie towarzyszyła mi Dominika i była mi ogromnym wsparciem i pomocą. Kociaki od pierwszych sekund swego życia skradły nam serca i codziennie dawały mnóstwo radości i wzruszeń.

Rodowód maluchów

Vectra Leśny Chochlik*PL

kotka

NFO f 09 24 (czarna szylkretka z białym cętkowana) w nowym domu
Vento Leśny Chochlik*PL

kocurek

NFO n 03 (czarny bikolor) w nowym domku
Vespa Leśny Chochlik*PL

kotka

NFO f 09 (czarna szylkretka z białym) w nowym domu
Viper Leśny Chochlik*PL

kocurek

NFO n 09 24 (czarny z białym cętkowany) w nowym domu

Znaczenie statusów kociąt

  • wolny – szukamy kochającego domku
  • opcja – ktoś jest zainteresowany kociątkiem, ale nadal można o niego pytać
  • zarezerwowany – nowy domek czeka

Ważne informacje

Decyzja o kupnie kota powinna być starannie przemyślana - kot to nie tylko radość, ale przede wszystkim obowiązek na wiele lat. Odradzamy kupowanie kota pod wpływem emocji czy "na prezent". Nasze kocięta wychowujemy w serdecznej, ciepłej atmosferze dbając o ich zdrowie, dobrą kondycję i właściwy rozwój, dlatego też bardzo zależy nam na tym, aby trafiły do dobrych, kochających domków, w których będą otoczone miłością i szacunkiem.

Z każdym kupującym podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Zawsze służymy radą i pomocą. Będzie nam miło jeśli nowi opiekunowie kociąt będą utrzymywali z nami kontakt.

Kocięta opuszczają naszą hodowle w wieku minimum 14 tygodni dwukrotnie zaszczepione, zachipowane i odrobaczone. Do nowego domu jadą wraz z rodowodem, książeczką zdrowia i wyprawką. Kocięta nie przeznaczone do hodowli opuszczają dom wykastrowne.