Menu Zamknij

Jesień

Ejanr, kocurek, n 09 23

Jesień. Jesień???
Tego roku rozpieszcza nas kolorami, zapachami, cudownie letnią pogodą. Łagodna, świetlista, szeleszcząca złotoczerwonymi liśćmi, upajająca soczystością owocowych smaków. Podobno Wielkopolanie należą do tej grupy szczęśliwców, która wybierając się do lasu z koszykami zapełniają je małymi, leśnymi grzybowymi skarbami. Tak, stanowczo pogoda tej jesieni chce nam coś wynagrodzić…

W Zakamarkowie letnia jesień nadal jeszcze w pełni a za sprawą najmłodszego mieszkańca – letnio jesienny żłobek działa pełną parą. 12 września powitaliśmy na świecie naszego jedynaka Ejnara, pieszczotliwie nazwanego Januszkiem. Nasz kudłaty skarb radzi sobie całkiem dobrze, uwagi i opieki ze strony reszty mieszkańców ma aż nadto.
Rezydenci na wyścigi zapewniają mu animacje, stymulacje, kocioedukację i inne atrakcje, co uszczęśliwia malucha aż po sam czubek rozkosznie różowego noska.

Nieco starsze dziecko, w zasadzie już całkiem spory podlotek Deimos znalazł swój nowy dom, który zapewnia, że dostarczy mu odpowiednią ilość pieszczot i mizianek. A Deimos obiecuje, że odwdzięczy się ugniataniem, mruczeniem najpiękniejszych kocich piosenek i ogrzewaniem kolan.

Przewracamy kartki kalendarza, zakreślamy kolejną ważną datę w Zakamarkowym życiu – jak co roku wybieramy się na poznańską Wystawę Kotów. W dniach 10,11 listopada zagościmy w poznańskiej Arenie.
Do zobaczenia.

Ejnar
Ejnar
Ejanr, kocurek, n 09 23
Ejnar, kocurek, n 09 23