Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie.Zgadzam się Więcej o polityce Kocie Zakamarki*PL

Nowiny

01 października 2018

Jesień

Jesień. Jesień???
Tego roku rozpieszcza nas kolorami, zapachami, cudownie letnią pogodą. Łagodna, świetlista, szeleszcząca złotoczerwonymi liśćmi, upajająca soczystością owocowych smaków. Podobno Wielkopolanie należą do tej grupy szczęśliwców, która wybierając się do lasu z koszykami zapełniają je małymi, leśnymi grzybowymi skarbami. Tak, stanowczo pogoda tej jesieni chce nam coś wynagrodzić…

W Zakamarkowie letnia jesień nadal jeszcze w pełni a za sprawą najmłodszego mieszkańca – letnio jesienny żłobek działa pełną parą. 12 września powitaliśmy na świecie naszego jedynaka Ejnara, pieszczotliwie nazwanego Januszkiem. Nasz kudłaty skarb radzi sobie całkiem dobrze, uwagi i opieki ze strony reszty mieszkańców ma aż nadto.
Rezydenci na wyścigi zapewniają mu animacje, stymulacje, kocioedukację i inne atrakcje, co uszczęśliwia malucha aż po sam czubek rozkosznie różowego noska.

Nieco starsze dziecko, w zasadzie już całkiem spory podlotek Deimos znalazł swój nowy dom, który zapewnia, że dostarczy mu odpowiednią ilość pieszczot i mizianek. A Deimos obiecuje, że odwdzięczy się ugniataniem, mruczeniem najpiękniejszych kocich piosenek i ogrzewaniem kolan.

Przewracamy kartki kalendarza, zakreślamy kolejną ważną datę w Zakamarkowym życiu – jak co roku wybieramy się na poznańską Wystawę Kotów. W dniach 10,11 listopada zagościmy w poznańskiej Arenie.
Do zobaczenia.

Ejanr, kocurek, n 09 23
Ejnar
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:

najnowsze

 

marzec 2019

luty 2019

październik 2018

 

archiwum 2018

archiwum 2017

archiwum 2016

archiwum 2015

archiwum 2014

archiwum 2013

Copyright © 2013 Kocie Zakamarki*PL
Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.

Serwis kociezakamarki.pl wykorzystuje pliki cookies.
Ważne: POLITYKA KOCIEZAKAMARKI.PL

realizacja: unavoce-design.pl